sobota, 10 grudnia 2016

Niespodzianka :)

Hej wszystkim!

Ona i On: Nie chcemy jak standardowi bloggerzy pisać formułek typu '' bardzo Was przepraszam za to, ze długo nas nie było''. My na wstępie, ku zdziwieniu wszystkich chcemy Wam podziękować, że mimo naszej nieaktywności nadal wchodziliście na nasz blog. Byliśmy mega zaskoczeni, że przybyło nam obserwatorów i wyświetleń. Bardzo to doceniamy. Bez Was nie było by nas. Cieszymy się, że interesujecie się naszymi postami. 
    Nasza nieobecność była spowodowana niespodzianką, którą dla Was szykujemy. Mianowicie chodzi o kanał na YouTube. Większość czasu pochłonęło wybieranie dobrego sprzętu. Mówimy tu o profesjonalnym komputerze i wysokiej jakości kamerze. Długie godziny wybieraliśmy te pomoce. Analizowaliśmy setki gatunków sprzętów. Nadszedł czas wyboru. Jeżeli ktoś chce więcej wiedzieć na ten temat to musi troszkę poczekać, bo kanał ruszy dopiero za jakiś czas. Planujemy go w styczniu. Sebastian stara się nauczyć obsługi programu do obróbki filmów, a to trochę trwa. Dużo pracy wymaga stworzenie intra i zwiastunów. Chcemy, aby były jak najlepsze. 
    Mamy nadzieję, że spojrzycie przychylnie na nasz pomysł. Prosimy o cierpliwość i wparcie, a na pewno nie pożałujecie. A to próbki zdjęć z nowego aparatu i zapowiedź pierwszych filmów: I jak podobają się Wam zdjęcia? Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia :)

3 komentarze:

 1. Świetny pomysł! To czekam na otwarcie kanału :)
  Niedługo też będę kupować nowy aparat :) jeśli mogę zapytać- jaki aparat wybraliście?
  Zdjęcia są bardzo ładne ♥
  Powodzenia! :)
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aparat to Nikon D3300 z podstawowym obiektywem. Prosimy tez o cierpliwość, ponieważ kanał ruszy dopiero w styczniu. Na pewno nagramy filmik o naszym sprzęcie. :) Buziaki :*

   Usuń